GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 10952521
nr 1095 2521
Kanna
+ vas, 2 delar, Keramik, höjd: 8-12 cm, bland annat rökelsekanna, 1900-tal
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 mars 2017
kl 20:57:28
13/3 20:52:28
Tilgman Keramik